DreamCatcher
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DreamCatcher

Добре дошли в Dreamcatcher! Мечтаното място за всеки тийнейджър! Най-новият РПГ форум!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мястото за вашите банери е тук!
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyЧет Юни 21, 2012 5:27 am by Quinn Fabray

» Работа / Професии
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyСъб Сеп 24, 2011 1:16 pm by Меган Стивънс

» Създаване на герой
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyСъб Сеп 24, 2011 1:10 pm by Меган Стивънс

» Пише ми се Роул Плей
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyВто Сеп 06, 2011 4:13 pm by Effy Stonem

» Нашите приятели.
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyВто Сеп 06, 2011 12:16 pm by Меган Стивънс

» Смяна на лик и име
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyПон Сеп 05, 2011 3:03 pm by Меган Стивънс

» Boys vs. Girls
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyНед Сеп 04, 2011 6:15 pm by Меган Стивънс

» Не искате да сте сами?
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyЧет Сеп 01, 2011 10:27 am by Джени Колинс

» Асосиации
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyПет Авг 26, 2011 6:46 pm by Меган Стивънс

Top posters
Меган Стивънс (784)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Изабел Уилиямс (578)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Елена Гилбърт (331)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Джейсън Томас Даркъс (317)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Effy Stonem (252)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Джени Колинс (209)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Никол Ричардс (164)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Елиша Грейв (142)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Джейкъб Милър (139)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Alexandra Diamond (126)
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_lcap2Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Voting_barПоредната откачалка, или иначе казано... Коси! Vote_rcap2 
Статистика
Имаме 67 регистрирани потребители
Най-новият потребител е inka8

Нашите потребители са написали 3870 мнения in 339 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:10 am

 

 Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!

Go down 
АвторСъобщение
Фрейда Бътърфлай
Главен редактор на вестник
Фрейда Бътърфлай


Брой мнения : 39
Join date : 04.07.2011

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Главен редактор на вестника
Местоживеене::

Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Empty
ПисанеЗаглавие: Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!   Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! EmptyВто Юли 05, 2011 12:41 pm


Поредната откачалка, или иначе казано... Коси! Img6520u

Име: Коси
Години: 16
Град: София
Зодия: Инат a.k.a. лъв!
Домашни любимци - да
Порода - сестра


Цвeтът на очите ми е: кафяв

Цветът на косата ми е: кафяв

Tипът на косата ми е: чуплива, но я изправям често, въпреки че я нося вързана на опашка

Любимата ми марка автомобил: BMW, Maserati

Любимата ми напитка е: Чай, кафе, кола,сокове...

Мечтая за: Савършенство

Любимото ми ястие: Лазаня, Спагети, Канелони, ризото със зеленчуци и др.

Ако ми дадът безплатен самолетен билет, бих искала да отида до: Лондон, Ню Йорк, Лос Анджелис, Тайланд, Израел, Германия и др.

Пушa ли цигари: Да

Какво искам за рожденния ми ден: Нов Notebook…

Дреме ли ми за глобалното затопляне: Да

Харесвам ли се: Понякога, не винаги...

Първото нещо което правя като си отворя очите сутрин е: Да пусна PC-то

Любимия ми спомен от детството е: Може би игрите с приятели на село или 3те последователни дни в София Ленд..,

Съжалявам ли за нещо: Може би, но сега не мога да се сетя...

Признавам ли за грешките си: Да

3 думи които най-точно ме описват са: Забавна, много лигава и .... нз какво друго

Причината за последната ми безсънна нощ бе: Един приятел, с който наскоро се запознах

Нещото което искам само за себе си е: Щастието...

Плача защото: Ме е яд

А се усмихвам защото: ми е весело

Белята която си спомням и днес: когато на 4 годинки откраднах ключовете от колата на татко...

5 неща които не знаете за мен:
1.Обичам да правя снимки, направо убожавам...
2.Изпадам в ужас ако ми е паднала батерията на телефона, и няма как да слушам любимите си песни в час
3.Много харесвам аксесоари (слънчеви очила, обеци, герданчета, гривни и др.)
4.Танцувам hip-hop и freedance (минала съм през балет, худ.гимнастика, народни танци и модерен балет )
5.Обичам италианска кухня...
Върнете се в началото Go down
 
Поредната откачалка, или иначе казано... Коси!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DreamCatcher :: Be FREE! :: Кой си ти?-
Идете на: