DreamCatcher
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DreamCatcher

Добре дошли в Dreamcatcher! Мечтаното място за всеки тийнейджър! Най-новият РПГ форум!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мястото за вашите банери е тук!
Терасата EmptyЧет Юни 21, 2012 5:27 am by Quinn Fabray

» Работа / Професии
Терасата EmptyСъб Сеп 24, 2011 1:16 pm by Меган Стивънс

» Създаване на герой
Терасата EmptyСъб Сеп 24, 2011 1:10 pm by Меган Стивънс

» Пише ми се Роул Плей
Терасата EmptyВто Сеп 06, 2011 4:13 pm by Effy Stonem

» Нашите приятели.
Терасата EmptyВто Сеп 06, 2011 12:16 pm by Меган Стивънс

» Смяна на лик и име
Терасата EmptyПон Сеп 05, 2011 3:03 pm by Меган Стивънс

» Boys vs. Girls
Терасата EmptyНед Сеп 04, 2011 6:15 pm by Меган Стивънс

» Не искате да сте сами?
Терасата EmptyЧет Сеп 01, 2011 10:27 am by Джени Колинс

» Асосиации
Терасата EmptyПет Авг 26, 2011 6:46 pm by Меган Стивънс

Top posters
Меган Стивънс (784)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Изабел Уилиямс (578)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Елена Гилбърт (331)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Джейсън Томас Даркъс (317)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Effy Stonem (252)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Джени Колинс (209)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Никол Ричардс (164)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Елиша Грейв (142)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Джейкъб Милър (139)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Alexandra Diamond (126)
Терасата Vote_lcap2Терасата Voting_barТерасата Vote_rcap2 
Статистика
Имаме 67 регистрирани потребители
Най-новият потребител е inka8

Нашите потребители са написали 3870 мнения in 339 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:10 am

 

 Терасата

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Меган Стивънс
Admin
Меган Стивънс


Брой мнения : 784
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Години:: 17
Работа:: Сценарист
Местоживеене:: East Side, Paradise

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Терасата   Терасата EmptyПон Юли 18, 2011 5:55 pm

Най-внушителната и най-голямата тераса в двореца!
Терасата 49925710
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher-rpg.bulgarianforum.net
Меган Стивънс
Admin
Меган Стивънс


Брой мнения : 784
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Години:: 17
Работа:: Сценарист
Местоживеене:: East Side, Paradise

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyЧет Юли 21, 2011 6:11 pm

След шопинга бях напълно готова. Имах две рокли...Едната бе черна, другата бяла. Носех си и тоалета за бой. Днес бе последния шанс да набия някое момиче, иначе Клюкарката щеше да ме съсипе.
Сега бях с бялата рокля и черната маска.
Чаках Алекс на терасата. Вятърът духаше косите ми и свежия полъх преминаваше през мен. Но от Алекс нямаше и следа! Вчера си тръгна по едно време от плажното парти и...той така и не ми се обади. Погледа ми блуждаеше и беше леко тъжен.
Облегнах се на терасата и се загледах в красивата гледка.
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher-rpg.bulgarianforum.net
Алекс Милър

Алекс Милър


Брой мнения : 62
Join date : 11.07.2011

Character sheet
Години:: 20
Работа:: Обмисля се
Местоживеене:: Парадайс

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyЧет Юли 21, 2011 7:31 pm

Останах да спя на плажа,дори не разбрах,как е станало ,не бях пил,но се чувствах точно така,главата ми щеше да се пръсне,с това предизвикателство.Но реших,да не мисля повече, Меган знаеше другото ,беше без значение.Прибрах се в хотела , да се изкъпя ,да и се приведа в приличен вид.След,което ѝ се обадих ,каза ми ,че ме чака на терасата на двореца,отидох при нея и се извиних.
- Извинявай,за вчера мила,уж отидох да се разходя,да си проясня мислите ,пък съм заспал на плажа.-казах с тъжна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Меган Стивънс
Admin
Меган Стивънс


Брой мнения : 784
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Години:: 17
Работа:: Сценарист
Местоживеене:: East Side, Paradise

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyЧет Юли 21, 2011 7:49 pm

До мен изненадващо се появи Алекс...
Извини ме се за вчера и за плажа...но на мен още ми беше кофти заради предизвикателството! Но все пак...
-Няма проблеми!! Просто се бях притеснила за теб!-усмихнах се леко и го целунах по бузата.
-Всеки има свое предизвикателство, а...това ми напомня.-допълних и се пъхнах в една стая. Казах на Алекс да стои отвън...за да му подам и роклята. Докато я събличах забелязах, че вратата бе леко открехнаха и може би Алекс виждаше гледката, от което се изчервих...но бързах прекалено много! Подадох му роклята, като открехнах вратата още повече. Огледах се за хората, стоящи на терасата. Е...поне щеше да има кой да говори! Излязох след около минута с "тоалета за бой".
Сигурно изглеждах смешно. Алекс ми се усмихна леко, като забелязах палавия му поглед минаващ от главата до петите ми. Огледах се и забелязах нужния човек.....
Това бе едно от момичетата, което преди години ме обиждаше толкова дълго и гадно..че...Тогава още бях срамежливото малко момиченце!
-Започва се!-прошепнах в ухото на Алекс.
Приближих се до нея, усмихнах се мазно и казах:
-Извинявай скъпа! НО имам да връщам...Все пак после ще платя за доктора.-докато тя се усети аз вече я бях запардосала в носа. Още на земята, тя се пресегна и ме дръпна рязко за косата. Строполих се до нея и й забих едно круше. Тя ме ритна с крак, а аз скочих отгоре й като откъснах няколко кичура коса...
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher-rpg.bulgarianforum.net
Алекс Милър

Алекс Милър


Брой мнения : 62
Join date : 11.07.2011

Character sheet
Години:: 20
Работа:: Обмисля се
Местоживеене:: Парадайс

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyЧет Юли 21, 2011 10:01 pm

Меган ,отиде да се преоблече и ми беше дала роклята си.Не исках да постъпвам така ,но копнеех дори само да я видя.Казах си само ще надникна нищо повече ,но кога заблуждавах ,в мига в който видях ,как бельото пада от тялото ѝ ,не можех да откъсна очи.Имаше тяло на ангел,не на сирена не съвсем не ,беше по съвършена,като богиня.Наблюдавах я как започна ,да се преоблича.Като се борех ,със себе си да отида ,да измъкна от ръцете ѝ всички дрехи,да я простна на земята и да я любя до забрава.но какви ги мислех,бях и обещал,да не бързаме и исках първият ни път ,да е специален,а не на бързо ,в някаква стая,та била тя и дворец.тя се облече бързо и ме извади от мислите.Като излезе я целунах страстно ,можеше в целувката ми да усети ,чувствата ми ,колко всъщност я желаех.
- Изглеждаш страхотно-казах ,като я видях ,но на езика ми беше ,ама без дрехи си неотразима-все пак замълчах,не го казах,не знаех,как ще го приеме.Тя изведнъж се
отскубна и се сби с момиче,знаех,че това е предизвикателството ѝ ,за това останах на страна.Ако загрубееше щях да ги разтърва,но нямаше да се меся ,нито да ударя момиче ,не че не съм го правил,но тогава баща ми ме принуждаваше,вече него го нямаше и аз нямаше смисъл,да наранявам.А и моето момиче,беше повече от добро.
Върнете се в началото Go down
Меган Стивънс
Admin
Меган Стивънс


Брой мнения : 784
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Години:: 17
Работа:: Сценарист
Местоживеене:: East Side, Paradise

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyЧет Юли 21, 2011 10:48 pm

Успях да се измъкна от боя с победа. Момичето не бе много ранено. Но и аз не исках...Никога не съм била така безсърдечна. Извиних й се и й обясних всичко. След това се запътих към Алекс и му се хвърлих на врата, като го целунах нежно по устните.
-Май сме готови..-казах и се засмях.
-Е..господин Милър, коя рокля предпочитате за танците! Бялата или черната. Ангела или дявола.-прошепнах тихо и се отдърпнах, като го погледнах палаво.
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher-rpg.bulgarianforum.net
Алекс Милър

Алекс Милър


Брой мнения : 62
Join date : 11.07.2011

Character sheet
Години:: 20
Работа:: Обмисля се
Местоживеене:: Парадайс

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyЧет Юли 21, 2011 11:01 pm

- Предпочитам те без дрехи-казах каквото мисля,без да искам,тя широко отвори очите си.Чудех ,се как да замажа,положението.
- Извинявай Мег,но наиситна си прелестна и аз не се чувам,какви ги говоря-усетих,че се изчервявам.Ама какво ми ставаше,не бях девственик,защо се държах така.
- И с двете ще си чудесна реши ти,за мен ще си красива и без нищо по себе си-отново се изпуснах.Уж,да замажа положението ,а то какво стана.
Върнете се в началото Go down
Меган Стивънс
Admin
Меган Стивънс


Брой мнения : 784
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Години:: 17
Работа:: Сценарист
Местоживеене:: East Side, Paradise

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyПет Юли 22, 2011 11:37 am

-Мм...не ме изкушавай! Въпреки че изглеждаш страхотно в този смокинг и аз си имам предпочитания.-засмях се и го целунах страстно.
Усещах как бързо бие сърцето му и как се изчервява.
-Благодаря ти Алекс!-казах и прокарах пръсти през косата му.
- Не се притеснявай да казваш това, което мислиш!-уверих го и отново се пъхнах в стаята, за да махна "бойния" тоалет.
Облякох се бързо, за да може най-накрая да танцувам с Алекс. Избрах черната рокля...голямата красива рокля без презрамки.
М**ка му...Не можех да я закопчея! Точно това ми трябваше! Да се изкушавам още повече...Ужас! Но нямах шанс..
-Алекс! Извинявай, но можеш ли да ме закопчееш. Ципа заяде...и...Моля те!-казах, но се спрях. Не исках да прозвучи грешно, дори и вътрешно да си мечтаех за това.
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher-rpg.bulgarianforum.net
Алекс Милър

Алекс Милър


Брой мнения : 62
Join date : 11.07.2011

Character sheet
Години:: 20
Работа:: Обмисля се
Местоживеене:: Парадайс

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyПет Юли 22, 2011 8:56 pm

- Разбира се скъпа-казах ѝ,отидох при нея,на красивата ѝ рокля,беше заял ципа.Хванах го и леко дръпнах,но той отказа,беше нужна малко повече сила,но ме беше страх,да не повредя хубавата материя.Наведох се ,за да видя по от близо,като отметнах златистата ѝ коса,за да видя по-добре.Точно тогава ме лъхна парфюмът ѝ ,а кожата на гърбът ѝ беше съблазнително изложена през погледа ми ,беше нужно само едно движение и ципа щеше ад остане в ръцете ми,нямаше да може да се закопчае и тогава щях да смъкна тази рокля от прекрасното ѝ тяло,а щом тя паднеше ,щях да я целувам,докато не ѝ се подкосят краката и после и двамата щяхме да паднем на земята,вече дори си ог представях,когато гласът на Мег ,ме върна в реалността.
- Почти съм готов мила-казах и хванах леко ципчето ѝ го дръпнах ,но преди да я закопчая напълно направих лека близване на гърбът ѝ след което духнах леко и мястото настръхна,но усетих тръпка по цялото ѝ тяло.макар,с голямо не желание я закопчах.
- Готова си и чакай да те огледам,завъртях я
- Прелестна си.-възкликнах.
Върнете се в началото Go down
Меган Стивънс
Admin
Меган Стивънс


Брой мнения : 784
Join date : 22.06.2011

Character sheet
Години:: 17
Работа:: Сценарист
Местоживеене:: East Side, Paradise

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyПет Юли 22, 2011 9:11 pm

Мислих си такива грешни неща, че нямаше накъде. Усещах присъствието му зад мен. Усещах дъха му. Парфюма му...
Как да устоя?
Той се бавеше прекалено много. Прекалено...За да спра това мъчение аз го подканих да закопчае ципа. Като беше готов Алекс леко облиза топлия ми гръб и аз цялата настръхнах. Как исках в този момент да го награбя...ии..
Но не! Трябваше да се оттърся от тези мисли!
Алекс огледа как ми стои черната рокля и ми каза, че съм прелестна.
-Благодаря ти!-усмхнах се и сложих бялата си маска.
-Готов? Можеш ли да танцуваш...?-питах аз и го погледнах предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
https://dreamcatcher-rpg.bulgarianforum.net
Алекс Милър

Алекс Милър


Брой мнения : 62
Join date : 11.07.2011

Character sheet
Години:: 20
Работа:: Обмисля се
Местоживеене:: Парадайс

Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата EmptyПет Юли 22, 2011 9:34 pm

- А ти,как си мислиш захарче ?-запитах я предизвикателно.
- Мога при това съм доста добър,преди баща ми да ме въвлече сериозно в бизнеса ,бях учител по по танци,но не в някое училище или школа,учехме се в един стар склад и въпреки това бяхме много добри.-засмях се ,сложих и своята маска и ѝ ,подадох ръка.
- Гатова ли си кралице моя-казах като леко се поклоних,в знак,на почит и целунах ръката ѝ,след което я взех под своята и така отидохме в балната зала долу.През цялото време,не можех,да откъсна очи от нейните невероятни очи подаващи се ,щедро от роклята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Терасата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата   Терасата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Терасата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DreamCatcher :: Дворецът "Парадайз"-
Идете на: