DreamCatcher
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DreamCatcher

Добре дошли в Dreamcatcher! Мечтаното място за всеки тийнейджър! Най-новият РПГ форум!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мястото за вашите банери е тук!
Кабинета на главният Директор EmptyЧет Юни 21, 2012 5:27 am by Quinn Fabray

» Работа / Професии
Кабинета на главният Директор EmptyСъб Сеп 24, 2011 1:16 pm by Меган Стивънс

» Създаване на герой
Кабинета на главният Директор EmptyСъб Сеп 24, 2011 1:10 pm by Меган Стивънс

» Пише ми се Роул Плей
Кабинета на главният Директор EmptyВто Сеп 06, 2011 4:13 pm by Effy Stonem

» Нашите приятели.
Кабинета на главният Директор EmptyВто Сеп 06, 2011 12:16 pm by Меган Стивънс

» Смяна на лик и име
Кабинета на главният Директор EmptyПон Сеп 05, 2011 3:03 pm by Меган Стивънс

» Boys vs. Girls
Кабинета на главният Директор EmptyНед Сеп 04, 2011 6:15 pm by Меган Стивънс

» Не искате да сте сами?
Кабинета на главният Директор EmptyЧет Сеп 01, 2011 10:27 am by Джени Колинс

» Асосиации
Кабинета на главният Директор EmptyПет Авг 26, 2011 6:46 pm by Меган Стивънс

Top posters
Меган Стивънс (784)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Изабел Уилиямс (578)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Елена Гилбърт (331)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Джейсън Томас Даркъс (317)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Effy Stonem (252)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Джени Колинс (209)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Никол Ричардс (164)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Елиша Грейв (142)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Джейкъб Милър (139)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Alexandra Diamond (126)
Кабинета на главният Директор Vote_lcap2Кабинета на главният Директор Voting_barКабинета на главният Директор Vote_rcap2 
Статистика
Имаме 67 регистрирани потребители
Най-новият потребител е inka8

Нашите потребители са написали 3870 мнения in 339 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:10 am

 

 Кабинета на главният Директор

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Фрейда Бътърфлай
Главен редактор на вестник
Фрейда Бътърфлай


Брой мнения : 39
Join date : 04.07.2011

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Главен редактор на вестника
Местоживеене::

Кабинета на главният Директор Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на главният Директор   Кабинета на главният Директор EmptyСря Юли 06, 2011 7:18 am

Кабинета на главният Директор Director%20office%20konsultan%20arsitektur
Върнете се в началото Go down
Изабел Уилиямс
Главен директор на студио
Изабел Уилиямс


Брой мнения : 578
Join date : 07.07.2011
Местожителство : Парадайз

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Главен директор на студио
Местоживеене:: Южна част

Кабинета на главният Директор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Кабинета на главният Директор EmptyПет Юли 08, 2011 8:15 am

Седях на бюрото си и преглеждах в интернет песните на хората, които искаха да работят с мен. Някои бяха доста добри, други обаче явно искаха да станат известни не с гласа си. На тях лично нямаше да им приема.
Телефонът ми звънна. Беше секретарката.
- Ало? - казах, след като натиснах копчето, за да се включи високоговорителят.
- Г-це Уилиямс. Дамата, която ви се обади вчера, за да работи с вас е тук. Да й кажа ли да влезе?
- Естествено! Нека влиза. - казах аз и затворих.
Оправих разхвърляните папки на бюрото си и прибрах химикалките в шкафа. На вратата тихо се почука, след което леко се отвори и се показа главата на руса жена, със сини очи. Тя плахо влезе в кабинета и застана до стола. Аз се изправих и протегнах ръка. Представихме се една на друга, след което и двете седнахме на столовете.
След около половин час сключихме договор.
- Беше ми приятно. Ще се видим в понеделник. - казах и се усмихнах.
- Довиждане, Изабел. - Вече си говорехме на ти. - До понеделник.
След това излезе от кабинета и аз зачаках за следващия, който ще иска да работи с мен.
Върнете се в началото Go down
Изабел Уилиямс
Главен директор на студио
Изабел Уилиямс


Брой мнения : 578
Join date : 07.07.2011
Местожителство : Парадайз

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Главен директор на студио
Местоживеене:: Южна част

Кабинета на главният Директор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Кабинета на главният Директор EmptyСъб Юли 09, 2011 10:14 am

Днес дойдох на работа с малко закъснение. Снощи се загледах по един филм и седях до късно. За мое щастие нямахме клиенти засега.
Седнах на бюрото си, извадих една химикалка и започнах да преглеждам папките от вчера. На вратата се почука и секретарката ми, Ели, влезе и остави кафето ми на масата. Усмихна се и излезе. Вдигнах чашата към устните си, отпих от горчивото кафе, както го обичах, и то затопли гърлото ми.
Мобилният ми телефон изпиука и аз го извадих от задния си джоб. Имах съобщение от клиент, който трябваше да дойде следобед. Питаше, дали може да дойде сега. Написах едно бързо "Естествено." и се облегнах на стола.
След двадесет минути в кабинета ми влезе висок мъж с рижава коса и лунички. Представи ми се.
- Приятно ми е. Изабел Уилиямс. - казах аз и си стиснахме ръцете.
С него беше малко по-трудно, отколкото вчера, но все пак успяхме да сключим договор. Усмихнахме се един на друг и той напусна кабинета.
Върнете се в началото Go down
Изабел Уилиямс
Главен директор на студио
Изабел Уилиямс


Брой мнения : 578
Join date : 07.07.2011
Местожителство : Парадайз

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Главен директор на студио
Местоживеене:: Южна част

Кабинета на главният Директор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Кабинета на главният Директор EmptyНед Юли 10, 2011 6:07 am

Понеже днес е неделя, дойдох само, за да си взема папките. Исках да поработя малко у дома. Когато влезнах в кабинета си, обаче, секретарката ми и една жена се караха с пълна пара. Оставих чантата на стола си, вдигнах няколко папки и силно ги поставих пак на бюрото. И двете глави погледнаха към мен и очите им се разшириха.
- Какво става тук?! - извиках ядосана. - Първо, това е моят кабинет и нямате право да влизате в него без да ме предупредите. И второ, за какво се карате?!
И двете ме гледаха учудено няколко минути след това Ели започна бързо да говори:
- Ами тази дама каза, че са ви уволнили и тя идва да ви замести. Пуснах я, понеже знаех, че е заключено и ще дойдете скоро. Тя обаче някак влезе тук и аз я последвах. Така се озовахме в тази ситуация. - каза тя и направи въображаем кръг във въздуха.
- А кой ти позволи да я пускаш, без да ми се обадиш? - бях още по-ядосана. - Сещаш ли се какво щеше да стане, ако някой файл изчезне? - вече крещях много силно и си личеше, че доста съм изплашила Ели. Започнах с малко по тих глас, но все още бесен - Виж, за сега няма да предприемам никакви мерки. Просто звънни на охраната да дойде да прибере тази дама, - посочих жената пред мен - и ако пак стане нещо такова, звънни ми. Днес е неделя и не смятах да идвам.
- Разбира се, г-це. - каза Ели и излезе бързо от стаята.
Не ми се занимаваше с тази жена, която беше влезнала в кабинета ми, затова й посочих вратата и тя просто излезе. Събрах си папките, сложих ги в чантата и тръгнах към къщи.
Върнете се в началото Go down
Изабел Уилиямс
Главен директор на студио
Изабел Уилиямс


Брой мнения : 578
Join date : 07.07.2011
Местожителство : Парадайз

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Главен директор на студио
Местоживеене:: Южна част

Кабинета на главният Директор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Кабинета на главният Директор EmptyПон Юли 18, 2011 7:13 pm

Днес трябваше само да прегледам как са работели хората, които са сключили договор с мен. Вече бяха почти 10. Доста добро начало, за не известно студио. Извадих лаптопа от чантата си, сложих го на бюрото и го отворих леко, след което натиснах копчето за включване. Екранът от черен стана син, а после се показа и картинката ми отпред. Отворих една от папките без да чакам и отворих първата песен. Изслушах я и си отбележих, че трябва да намалят ефектите на гласа. Пуснах следващата. Не ми харесваше, но щях да си замълча този път.
Погледнах часовника. Време за кафе, но Ели все още я нямаше. След няколко секунди обаче на вратата се почука и тя влезе бързо, остави кафето, кимна ми и тръгна да излиза.
- Ели? Седни, моля. - казах спокойно, но усетих страхът й.
Веднага се подчини и седна на стола пред мен. Крастоса краката си и ме погледна плахо през очилата.
- Нещо лошо ли съм направила, г-це?
- Не. - казах тихо и я погледнах. - Исках да се извиня за онзи ден, развиках ти се без причина...
- Няма проблеми. - прекъсна ме тя. - Може ли?
Кимнах и тя излезе. Продължих с работата си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на главният Директор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Кабинета на главният Директор Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на главният Директор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на Главният редактор
» Кабинета на помощник дизайнера

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DreamCatcher :: Звукозаписното студио-
Идете на: