DreamCatcher

Добре дошли в Dreamcatcher! Мечтаното място за всеки тийнейджър! Най-новият РПГ форум!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мястото за вашите банери е тук!
Чет Юни 21, 2012 5:27 am by Quinn Fabray

» Работа / Професии
Съб Сеп 24, 2011 1:16 pm by Меган Стивънс

» Създаване на герой
Съб Сеп 24, 2011 1:10 pm by Меган Стивънс

» Пише ми се Роул Плей
Вто Сеп 06, 2011 4:13 pm by Effy Stonem

» Нашите приятели.
Вто Сеп 06, 2011 12:16 pm by Меган Стивънс

» Смяна на лик и име
Пон Сеп 05, 2011 3:03 pm by Меган Стивънс

» Boys vs. Girls
Нед Сеп 04, 2011 6:15 pm by Меган Стивънс

» Не искате да сте сами?
Чет Сеп 01, 2011 10:27 am by Джени Колинс

» Асосиации
Пет Авг 26, 2011 6:46 pm by Меган Стивънс

Top posters
Меган Стивънс (784)

Изабел Уилиямс (578)

Елена Гилбърт (331)

Джейсън Томас Даркъс (317)

Effy Stonem (252)

Джени Колинс (209)

Никол Ричардс (164)

Елиша Грейв (142)

Джейкъб Милър (139)

Alexandra Diamond (126)

Статистика
Имаме 67 регистрирани потребители
Най-новият потребител е inka8

Нашите потребители са написали 3870 мнения in 339 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Пет Авг 10, 2012 9:48 am

Share | 

Кабинета на главният Директор

Go down 
АвторСъобщение
Фрейда Бътърфлай
Главен редактор на вестник

Брой мнения : 39

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Главен редактор на вестника
Местоживеене::

ПисанеЗаглавие: Кабинета на главният Директор   Сря Юли 06, 2011 7:18 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Изабел Уилиямс
Главен директор на студио

Брой мнения : 578
Местожителство : Парадайз

Character sheet
Работа:: Главен директор на студио
Местоживеене:: Южна част

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Пет Юли 08, 2011 8:15 am

Седях на бюрото си и преглеждах в интернет песните на хората, които искаха да работят с мен. Някои бяха доста добри, други обаче явно искаха да станат известни не с гласа си. На тях лично нямаше да им приема.
Телефонът ми звънна. Беше секретарката.
- Ало? - казах, след като натиснах копчето, за да се включи високоговорителят.
- Г-це Уилиямс. Дамата, която ви се обади вчера, за да работи с вас е тук. Да й кажа ли да влезе?
- Естествено! Нека влиза. - казах аз и затворих.
Оправих разхвърляните папки на бюрото си и прибрах химикалките в шкафа. На вратата тихо се почука, след което леко се отвори и се показа главата на руса жена, със сини очи. Тя плахо влезе в кабинета и застана до стола. Аз се изправих и протегнах ръка. Представихме се една на друга, след което и двете седнахме на столовете.
След около половин час сключихме договор.
- Беше ми приятно. Ще се видим в понеделник. - казах и се усмихнах.
- Довиждане, Изабел. - Вече си говорехме на ти. - До понеделник.
След това излезе от кабинета и аз зачаках за следващия, който ще иска да работи с мен.
Изабел Уилиямс

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Съб Юли 09, 2011 10:14 am

Днес дойдох на работа с малко закъснение. Снощи се загледах по един филм и седях до късно. За мое щастие нямахме клиенти засега.
Седнах на бюрото си, извадих една химикалка и започнах да преглеждам папките от вчера. На вратата се почука и секретарката ми, Ели, влезе и остави кафето ми на масата. Усмихна се и излезе. Вдигнах чашата към устните си, отпих от горчивото кафе, както го обичах, и то затопли гърлото ми.
Мобилният ми телефон изпиука и аз го извадих от задния си джоб. Имах съобщение от клиент, който трябваше да дойде следобед. Питаше, дали може да дойде сега. Написах едно бързо "Естествено." и се облегнах на стола.
След двадесет минути в кабинета ми влезе висок мъж с рижава коса и лунички. Представи ми се.
- Приятно ми е. Изабел Уилиямс. - казах аз и си стиснахме ръцете.
С него беше малко по-трудно, отколкото вчера, но все пак успяхме да сключим договор. Усмихнахме се един на друг и той напусна кабинета.
Изабел Уилиямс

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Нед Юли 10, 2011 6:07 am

Понеже днес е неделя, дойдох само, за да си взема папките. Исках да поработя малко у дома. Когато влезнах в кабинета си, обаче, секретарката ми и една жена се караха с пълна пара. Оставих чантата на стола си, вдигнах няколко папки и силно ги поставих пак на бюрото. И двете глави погледнаха към мен и очите им се разшириха.
- Какво става тук?! - извиках ядосана. - Първо, това е моят кабинет и нямате право да влизате в него без да ме предупредите. И второ, за какво се карате?!
И двете ме гледаха учудено няколко минути след това Ели започна бързо да говори:
- Ами тази дама каза, че са ви уволнили и тя идва да ви замести. Пуснах я, понеже знаех, че е заключено и ще дойдете скоро. Тя обаче някак влезе тук и аз я последвах. Така се озовахме в тази ситуация. - каза тя и направи въображаем кръг във въздуха.
- А кой ти позволи да я пускаш, без да ми се обадиш? - бях още по-ядосана. - Сещаш ли се какво щеше да стане, ако някой файл изчезне? - вече крещях много силно и си личеше, че доста съм изплашила Ели. Започнах с малко по тих глас, но все още бесен - Виж, за сега няма да предприемам никакви мерки. Просто звънни на охраната да дойде да прибере тази дама, - посочих жената пред мен - и ако пак стане нещо такова, звънни ми. Днес е неделя и не смятах да идвам.
- Разбира се, г-це. - каза Ели и излезе бързо от стаята.
Не ми се занимаваше с тази жена, която беше влезнала в кабинета ми, затова й посочих вратата и тя просто излезе. Събрах си папките, сложих ги в чантата и тръгнах към къщи.
Изабел Уилиямс

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   Пон Юли 18, 2011 7:13 pm

Днес трябваше само да прегледам как са работели хората, които са сключили договор с мен. Вече бяха почти 10. Доста добро начало, за не известно студио. Извадих лаптопа от чантата си, сложих го на бюрото и го отворих леко, след което натиснах копчето за включване. Екранът от черен стана син, а после се показа и картинката ми отпред. Отворих една от папките без да чакам и отворих първата песен. Изслушах я и си отбележих, че трябва да намалят ефектите на гласа. Пуснах следващата. Не ми харесваше, но щях да си замълча този път.
Погледнах часовника. Време за кафе, но Ели все още я нямаше. След няколко секунди обаче на вратата се почука и тя влезе бързо, остави кафето, кимна ми и тръгна да излиза.
- Ели? Седни, моля. - казах спокойно, но усетих страхът й.
Веднага се подчини и седна на стола пред мен. Крастоса краката си и ме погледна плахо през очилата.
- Нещо лошо ли съм направила, г-це?
- Не. - казах тихо и я погледнах. - Исках да се извиня за онзи ден, развиках ти се без причина...
- Няма проблеми. - прекъсна ме тя. - Може ли?
Кимнах и тя излезе. Продължих с работата си.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главният Директор   

Кабинета на главният Директор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1