DreamCatcher

Добре дошли в Dreamcatcher! Мечтаното място за всеки тийнейджър! Най-новият РПГ форум!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Мястото за вашите банери е тук!
Чет Юни 21, 2012 5:27 am by Quinn Fabray

» Работа / Професии
Съб Сеп 24, 2011 1:16 pm by Меган Стивънс

» Създаване на герой
Съб Сеп 24, 2011 1:10 pm by Меган Стивънс

» Пише ми се Роул Плей
Вто Сеп 06, 2011 4:13 pm by Effy Stonem

» Нашите приятели.
Вто Сеп 06, 2011 12:16 pm by Меган Стивънс

» Смяна на лик и име
Пон Сеп 05, 2011 3:03 pm by Меган Стивънс

» Boys vs. Girls
Нед Сеп 04, 2011 6:15 pm by Меган Стивънс

» Не искате да сте сами?
Чет Сеп 01, 2011 10:27 am by Джени Колинс

» Асосиации
Пет Авг 26, 2011 6:46 pm by Меган Стивънс

Top posters
Меган Стивънс (784)

Изабел Уилиямс (578)

Елена Гилбърт (331)

Джейсън Томас Даркъс (317)

Effy Stonem (252)

Джени Колинс (209)

Никол Ричардс (164)

Елиша Грейв (142)

Джейкъб Милър (139)

Alexandra Diamond (126)

Статистика
Имаме 67 регистрирани потребители
Най-новият потребител е inka8

Нашите потребители са написали 3870 мнения in 339 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 14, на Пет Авг 10, 2012 9:48 am

Share | 

Създаване на герой

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Джейк Остин

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Сря Юли 06, 2011 3:21 pm

Paul Wesley
~Име: -Джейк Остин
~Години на героя: -21
~Пол:-Мъж
~Професия/работа (погледнете най-долу) * : - Актьор /Ще направя мненията/
~Характер /повече от 4 реда/: -Джейк е добър,честен,винаги готов да помогне на някой в нужда.Той никога не може да остане безучастен.Не обича да го лъжат,но много пъти се е измъквал с добронамерена лъжа.Обича да ходи по клубове,но никога не прекалява с пиенето.Когато има пълнолуние обича да се разхожда из плажовете и да гледа отражението на луната във водата,това го успокоява.Обича да плува и да спортува.Той се храни здравословно и тренира всеки ден.Обича да стои на тъмно,но не издържа много.Той сякаш има защитна бариера около себе си и не допуска никой да пропука бариерата му.
~История /повече от 5 реда/: -Искате да чуете моята история добре тогава ще ви я разкажа.
Роден съм в Париж града на любовта,още от малък бях много щастлив,но когато навърших девет години майка ми умря и аз останах само с баща си.той беше всичко което имах,след смъртта на майка ми се затворих в себе си за доста дълго време.За мен беше много мъчително да гледам как децата вървят по улиците щастливи с тяхните майки а аз бях сам.Баща ми не ми обръщаше особенно внимание затова трябваше сам да уча,да си купувам дрехи и да правя всичко друго.Но намерих начин да не обръщам внимание на него.Един ден открих,че водата е един от моите най-добри приятели.Когато ходех да плувам сякаш забравих за света и бях само аз.Една тъмна нощ закъснявах трябваше да се прибера навреме а аз закъснявах с половин час.Когато се върнах вкъщи видях баща ми да лежи на пода,тогава разбрах,че той е мъртъв,но в къщата не бяхме само аз и той имаше и още един мъж,той беше негов колега.Мислех,че са приятели най-добрите,но явно съм грешал.Той се смееше а аз какво можех да направя бях само на дванайсет години никой нямаше да ми повярва.Той ме заплаши,че ако кажа на някой това което е направил на баща ми ще се случи и с мен.Опитах се да кажа на полицията хиляди пъти,но те дори и не се интересуваха,дори не проведоха разследване а просто ми казаха "не можех да направи нищо нямаш никакви доказателства,никой нищо не е видял.Не можем да направим нищо".Започнах да шпионирам убиеца с уредите на баща ми,но тогава той ме усети и започна да ме преследва.Станах на осемнадесет години когато той почина.Заминах за Северна Америка,но там не ми хареса и започнах да обикалям света.Сега когато станах на двадесети и една се преместих тук,и реших да заживея живота си наново.По-късно разбира,че има огромно завещание от баща му.
~Външен вид /повече от 3 реда/: -Джейк е красив млад мъж,косата му е кестенява а очите му са тъмно кафяви.Висок е метър и осемдесет,тялото му е добре пълно с мусколи,по корема(плочки) и ръцете.Има розови устни а усмивката му нека кажем,че щом се усмихне момичетата припадат една по една.Носи очила защото слънцето дразни очите му.Кожата му е млечно бяла.А зъбите му кристално бели,в очите му можеш да се огледаш.Той няма брада или поне не я пуска да расте.
~Снимка и известна личност, която използвате: -
~Допълнително: -
~Местоживеене: -Парадайз Сити
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Елиша Грейв
Топ модел

Брой мнения : 142

Character sheet
Години:: 18
Работа::
Местоживеене::

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Сря Юли 06, 2011 3:28 pm

Одобрен!Сложи си снимка на профила ! Нааправи си къща , кандидатствай за работа .Приятно прекарване във форума
Каролайн Ван Уикъл

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Сря Юли 06, 2011 6:40 pm

~Име: Каролайн Ван Уикъл
/Кари, Кар, Уайн - така я нарича леля й, която е наполовина рускиня и променя Лайн на Уайн. Наричат я още и Ел/

~Години на героя: 21

~Пол: Жена

~Професия/работа: Фотограф

~Характер: Характерът на Каролайн съдържа от всичко по малко. При нея положителните и отрицателните страни са еднакви на брой, но за сметка на това много разнообразни. В един момент Кари може да бъде истинска кучка. Пожелае ли нещо, то то ще бъде нейно, но почти винаги го получава без да създава коварни планове. Но подобно поведение никога не я превръща в лицемерка, защото тя никога не би се променила за пред хората. Както тя винаги казва: „Щом не ме оценяват, те губят.” Каролайн никога не би паднала на нивото на някой момичета от нейния слой, които са готови да пожертват дори себе си и достойнството си, за да се сдобият с нещо. Тя просто не е такъв човек и винаги е презирала подобен тип хора, но ако някой от приятелите й попадне в такова положение, то тя е готова винаги да подаде ръка и да запази честта им. Точно това я прави мечтана приятелка. Кар не избира приятелите си по парите или стила на обличане, а според техния харектер. Никога не би нарекла някой „приятел”, защото това би било престижно за нея и семейството й. Каролайн е енергична и амбициозна личност. Щом се захване с нещо, то влага цялата си сила и воля в него и ако не успее, то поне знае, че се е постарала. За разлика от милионите, които споделят нейната богаташка съдба, Уайн никога не прави дългосрочни планове за бъдещето си. Толкова пъти се е убеждала, че няма смисъл, защото тяхната възраст е толкова крехка, че всичко се променя толкова бързо, за това Каролайн винаги живее за миг. Сигурно за това и не обича да прекарва много време в размисли, а неволно се спуска във всяка нова лудория, следвайки инстинктите си. Като цяло Кари е своенравна и буйна, на моменти и коварна, но винаги е готова да помогне на приятелите си, а е и изключително доверчива.

~История: Каролайн Ван Уикъл е родена в Калифорния. Тя е единствено дете, но винаги е получавала всичко в живота си. Майка й е била редактор на модно списание и често е отсъствала покрай седмиците на модата, различните фотосесии и модни ревюта. Баща й е бил известен хигург в местната болница. Кари се присъединява към семейството в най-неудобния и за двамата й родители момент. Баща й е затрупан с работа, а само след месец майка й е канена на поредната седмица на модата, но точно това момиче променя живота им. Двамата веднага отказват ангажиментите си, като с подобни действия дори жертват работата си, но повече от всичко на света г-н и г-жа Ван Уикъл желаят да проследят порастването на дъщеря си. До 7-годишна възраст Каролайн учи вкъщи. Не ходи нито на детска градина, нито в други занимални, а на 7 години майка й я предлага за модел в детска модна къща, където веднага я приемат. Поради сериозните си модни ангажименти, Кари тръгва на училище година по-късно. Бива записана в частно училище, тъй като не е искала да се различава по възраст от съучениците си, а и популярността й от рекламите привлича детските погледи към нея. До 10-годишна възраст Кар се учи усилено, а по-късно семейство Ван Уикъл организират различни семейни разходки и Каролайн все по-често започва да пропуска училище, но това не е проблем, тъй като в частните училище обучението е по-усилено и на по-високо ниво. Когато е на 13 години Уайн и семейството й претърпяват автомобилна катастрофа по време на поредната семейна почивка из Америка. Единствено Кари оцелява, а дори и това е спорен въпрос в началото, тъй като прекарва една година в кома. След смъртта на родителите й грижите за момичето поема леля й, която е сестра на майка й, но е почетен гражданин на Франция, тъй като на 20 години се жени за французин и постепенно изучава френския език перфектно. Така на 15 години Каролайн бива приета в частна френска гимназия, където учи до 18-годишна възраст. Кари научава френски по време на престоя си във Франция, а в гимназията учи и руски, който отчасти е научила от баща си. По-късно по собствено решение се мести отново в Америка и се завръща в родното си място, където продава семейната къща, в която не намира смелостта да живее след трагичния инцидент, и с парите си купува собствена къща, а междувременно се записва за последна година в местата гимназия, след като получава препоръка от частната френска гимназия и веднага бива приета. Щом завършва образованието си, Каролайн отново продава къщата си и се мести в нов град, където се надява да се устонови за по-дълго от няколко месеца или година.

~Външен вид: Каролайн е едно красиво младо момиче. Има фини и плавни черти на лицето и добре изваяно тяло. На моменти дори може да бъде сбъркана с кукла, заради невинното си изражение. Въпреки че е обект на завист от множество момичета на своята възраст, Каролайн е далеч от мисълта, че е най-красивата на света, тя просто е красива за себе си, а ако някой също оценява красотата, то тя би се радвала. Кари не е много висока, но има дълга крака, които оптически прибавят няколко сантиметра към височината й, а и често обича да нови високи обувки, но е грешно да се твърди, че страда от комплекси поради височината си. Кожата й е светла, но не бледа, а с лек прасковен и матов тен, също така е мека като коприна. Косата й е светла, естествено руса, но в корените е по-тъмна. Има кашмирена мекота и се спуска свободно по раменете и гърба, достигайки до средата му. В натуралния си вид косата й елеко начупена, но Кар не харесва това междинно състояние и често я изправя, а по-рядко я къдри на леки и отпуснати букли. Очите й са като две звезди. Толкова игриви, изпълнени с щастие и живи, а наситения им морскосин цвят придава на собственичката им допълнителни количества чар.

~Снимка и известна личност, която използвате: Blake Lively

~Допълнително: - Има белег от три драскотини на лявото си рамо. -
- Обича да чете списания и мечтае поне за ден да стане част от редакцията на едно от любимите си списания. -
- Има гривна с лунен камък, която й е останала от родителите й и сега е неин талисман. -
- Любимият й сезон е есента, а най-обича да остава насаме с мислите си, когато навън вали. -
- Страда от лека загуба на памет, след като е прекарала една година в кома, но постепенно се възстановява и сега си спомня почти всичко от детството си. -
- Знае отлично френски, руски и английски. -

~Местоживеене: Парадайз Сити
Елиша Грейв
Топ модел

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Сря Юли 06, 2011 6:47 pm

Одобрена..Само трябва да се запишеш за работа , и ако нямаш пари за дом да сенастаниш в хотел!!Приятно прекарване във форума!

Брой мнения : 126

Character sheet
Години:: 21
Работа:: Танцьорка на Пол денс в нощен клуб.
Местоживеене:: Парадайс

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Сря Юли 06, 2011 7:26 pm

Amber Heard

Име: Александра Даймънт

Години на героя: 21

женски

Професия/работа :За ужас на родителите си ,ако разберат - Като начало започва, като танцьорка в нощен клуб.

Характер -Самостоятелна,нахакана,тя е човек,който знае ,какво иска от живота и как да го постигне.Притежава силен характер и борбен дух,креативна личност ,нагажда се според ситуацията.Изключително изобретателна ,умее да импровизира,когато се наложи.С високо самочувствие ,но с покритие.Харизматична личност,кара жените да и` завидят,а мъжете да стигат до лудост.Има способности да ръководи,за това получава уважение въпреки,че е жена..Голям професионалист,във всяко отношение ,изпипва работата си ,до последният детайл.Въпреки,че е дете на богати родители,тя иска да успее в живота сама.

История :
Родена в Бевърли Хилс,единствено дете на медиен магнат и професионален модел,тя има всичко ,освен вниманието на родителите си.Баща и майка ѝ,са постоянно заети все пътуват и са извън дома.Компенсират отсъствието си с множество подаръци,за баснословни суми и пари в кеш.Но не виждат ,че това не може да зарадва,вече дъщеря им.Когато навършва 21,тя взима трудното решение да напусне своята златна клетка и да оцелее сама ,без чековата книжка ,на мама и татко.Това не е никак лесно ,този свят е враждебен към малките разглезени момиченца,които до сега са получавали всичко на готово.Но тя е твърдо решена да успее сама,заминава за Парадайс сити ,като оставя на родителите си бележка ,когато все пак се сетят,да се приберат,да не се чудят къде е.Разполага само с 5000 долара в джоба,които е спестила сама ,оставила лъскавите коли и повечето си бижута и дрехи само с една чанта ръчен багаж,с най-необходимото и с широка усмивка гордо вдигнала глава ,тя влиза в новият си живот.

Външен вид : Алекс е висока 1.77 см., има перфектни мерки и нежни женствени извивки.Кожата ѝ е светла ,но тя я поддържа с лек бронзов загар,особено през летния сезон ,обича плажовете през солариумите ,макар и рядко прибягва и до тях.Косата ѝ е естествено златна руса дълга и чуплива.Очите са пъстри менят се според дрехата която носи,могат да са зелени,сини или сиви.Има малка и кокетна уста ,но устните ѝ са пълни.Облича се или спортно елегантно обожава прилепналите рокли и дънки,но винаги е изключително секси.-

Допълнително: -Обича животните мечтае да си има куче и да стане известна ,но да го е постигнала сама,за да натрие носа на родителите си.

Местоживеене: -Парадайс

Ванеса Сейфийлд

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Сря Юли 06, 2011 7:47 pm

Име:Ванеса Сейфийлд
Години:16
~Професия/работа:Сервитьорка
Характер:Характера на Ванеса е доста странен.Тя доста бързо си променя настроението в един момент както е усмихната и лъчезарна в следващия момент тя става ужасно груба,иронична и агресивна.Тя е изключително упорит и инат човек.Винаги каквото си научи го постига независимо по-какъв начин ще е.Изключително е амбицирана иска да успее в живота с честен труд и с нейни усилея без някой да и помага покакътво и да е начин.Тя е доста непокорно момиче.Не позволява някой да се опитва да я манипулира или да я контролира.Дори когато някъде е сбъркала не си го признала заради своя инат вечно си мисли че тя е правата и че другите грешат.Тя притежава изключително свободолюбив дух.Тя е приключенски настроена винаги се впуска в търсене на нещо ново и вълнуващо макар че често заради това се забърква в доста неприятности.Много е умна макар че пред приятелите си тази своя черта не си я показва понеже не иска да я смятат за зубар и да бъде бъзикана заради това.Тя е изключително талантлива особено стом става дума за песни или танци.Тя е доста будно и енергично момиче не обича дълго да стои на едно място иначе ще се побърка.Ванеса не обича лъжата или лицемерито но най-вече предателството.Тя пред никого не навежда глава още по-малко да се остави да бъде тъпчена и унижавана.Притежава изключително чувство за хумор и винаги е душата на компанията.Вярна приятелка всичко би направила за своите пирятели дори да си даде живота.Държи се доста наперено,открано с огромно самочувствие но всъщност тя е доста чувствителна и наивна личност която лесно вярва на хората което разбира се доста пъти е страдала заради това.Тя е доста претиснително и срамежливо момиче което понякога обича да се затваря в себе си да не се обре на никого дори на приятелите си когато и е тежко понеже не иска да ги натовра с своите проблеми но за пред хората тя са прави на точно обратното на което е понеже не иска да бъде наранена по някакъв начин само най-близките и хора я познават каква е всъщонст.Тя обича спокойствието не обича същевремено спокойствието и тишината да се затвори в стаята си и да се изразява но също така обича шумните купони където да се събира с приятелите си и да се забавлява до зори.Обича да помага на другите на хора които са изпаднали в беда и имат нужда от помощ било и те напълно непознати за нея.Тя се държи мило с всички изключително е общителна и любезна никой не може да каже нещо лошо за нея освен нейните неприятели.Тя е щедра и изключително милосърдна има огромна сърце наистина.Тя обича да дава съвети на всички дори на- по-големите от нея приятели или познати те идват при нея за помощ тъй като тя е изключително зряла и отговорна за възраста си и има повече опит в тях в доста сфери.Въпреки това тя все пак е тинеджърка която прави изключително глупости.Понякога тя е доста мързелива и проспива целия си ден.Тя е доста саркастична особено като се ядоса което става доста често понеже се пали и за най-малкото.Обича да използва иронията и в яда си да нагрубява хората за което после съжелява но винаги казва неща за които после ще съжелява.Понякога е доста голяма егоистка и мисли предимно за себе си.Голяма е лигла и е страшно капризна иска всички да я слушат и да правят каквото каже най-вече родителите и.До безобразие е суетна.За друг нейн недостатък може да се счете че прекалено е искрена и директна по принцип това е хубаво но понякога е хубаво да не си прекалено спрям а да си тактичен и да обмислиш добре какво ще кажеш но това не е в неин стил тя предпочита да каже истината даже ако боли но да каже това което мисли а не да личемерници или лъже.
История.Ванеса е наполовина французайка наполивина англичанка.Баща и Габриел е от Париж ,а майка и Катрин от Лондон.Майка и е известна адвокатка,а баща и е един от най-добрите лекари в страната.Тя има две по-големи сестри близначки които се казват Магдалена и Селена и са на 22 години и в момента момичета учат в известна академия за модели и дизайнери.Когато е била бебе тя и семейството си местят от Англия и се заселват в Лос Анджелис.Те се местят порадади много пречини.Майката на Катрин не е одобриле Габриел за съпруг за дъщеря си понеже е бил от бедно семейство а тя е от богато семйство правила е всичко за да ги раздели даже баба и е наула човек който да убие баща и но се е провалива.Но става нещо лошо заслепена от гнева и омразата си бабата на Ванеса Стела запалва семейната гнездо да двамата влюбени и те едвам не загиват .В следствие като загубват всичко което имат и биват уволнени от работа по нареждане на Стела водят мизерен живот на улицата.Те двамата заедно с трите си малки деца спят под мостовете ядат каквото има и се е случвало да просят .Те не можели да продължат да живеят така в подобна мизерия и нещата много добре са знаели че ако продължат да живеят няма да могат да издържат дълго и ще умрат и за това родителите и решават да напуснат страната незаконно и да се заселят в Сащ и са помолили свой приятел да им помогне.Естествено те така са направили че да мислят всичките им познати че всички са мъртви и най-вече майката на Катрин защото ако разбере истината няма да им даде мик покой и след като успяват с целия план успешно престигат в страната и започват всичко от нулата но с много усилие и лешения те успяват и живеят всички спокоен и щастлив живот заедно.Ванеса като по-малка не е обичала да ходи на училище не че не е обичала просто като дете тя е била аудсайдер доста скромна,скрамежлива и затворено момиче и всички са се гаврали с нея тя много пъти е бягала от училище и се е скитала някъде из града за да избегне този тормоз не е казвала нищо на техните понеже не е искала да ги натоварва.Тя е сменила общо 4 училища докато най-накрая се е взела в ръце.
Външен вид:Ванеса е изключително красива и нежно създание прелича на ангел.Кожата и е бял като сняг добре подържана е.На допир е изключително мека.Има дълга до някъде под раменете и руса коса.Момичето от време на време си прави чери или розови кичури просто защото и харесва.Има големи,ясни и дълбоки сини очи.Нейния поглед е омагьосващ .Чертите на лицето и са много нежни и добре изразени.Миглите и са дълги и много гъсти.Устните и са тънки и дори без да слага гранц са с розов оттенък.Има изключително запленяваща усмивка.Зъбите и са големи и снежно бели.Тя е висока 1,70см и тежи 50 кг.Фигурата и е стройна добре подържана.Ванеса обича да се облича спортно в удобни дрехи за нея.Също така много обича да се облича рокли ,елегатно понякога смесва стиловете и се получава нещо ново и свежо като стил.
Снимка:

Допълнително:Има няколко белега.Първия и белег е в формата на сърце и е на дланта и тя сама си го е направила.Вторият и белег е по рождение то е в формата на полумесец и е на лявото и рамо.
Обича да плува и да бяга.Обича като се усомотява да пее и да танцува както да си измисля свои собствени танци и да прави скици на дрехи.За талисмат има сребърно колие с формата на сърце подарен и от майка и на 8 и рожден денЛюбимите и цветове са кърваро червено,бяло и розаво.Любимия и сезон е пролета.Тя знае няколко езика и те са френския,испанския и владее съвсем малко и японския.
В момента живее отделно от родителите си в Парадаиз Сите.Естествено те също са в града но тя е решила че и е време да се изнесе от нейните родители че е достатъчно зряла за тази стъпка.
Меган Стивънс
Admin

Брой мнения : 784

Character sheet
Години:: 17
Работа:: Сценарист
Местоживеене:: East Side, Paradise

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Сря Юли 06, 2011 8:20 pm

Alex- Одобрена си! Добре дошла! ;х Моля намери си жилище /ако не остани в хотел/ и работа...Забавлявай се!

Ванеса- Одобрена си, но моля използвай лика на известна личност, не на някакво непознато момиче! Иначе кандидатствай за работа и си намери жилище...
Вижте профила на потребителя http://dreamcatcher-rpg.bulgarianforum.net
Джени Колинс
Барман

Брой мнения : 209
Местожителство : Парадайз

Character sheet
Години:: 19
Работа:: Барман
Местоживеене:: Южната част

ПисанеЗаглавие: Мери Бейкън   Чет Юли 07, 2011 7:20 am

~Име: Мери Бейкън

~Години на героя: 19

~Пол:Жена

~Професия/работа (погледнете най-долу) * : Барман

~Характер /повече от 4 реда/: Тя е много весело и забавно момиче.Трудно се предава,голям инат е.Много променлив характер.При нея преобладава отношение на "говори си не ми пречиш",когато е малка е много тормозена в училище и от тогава решава,че ще бъде винаги усмихната и нищо няма да сломи духът й.Никой не я е виждал да плаче от 15 годишна.Тя става много силен човек.До сега не се е влюбвала,но има време и за това...

~История /повече от 5 реда/: Майка й е бразилка,баща й е англичанин.Тя владее и португалски.Нейните родители са разделени и тя е отгледана от майка си.Тя има лоша съдба,защото когато е малка тя тормозена,което води до падане на самочувствието й.Но решена да покаже на всички,че може да бъде силна.Тя учи в университета в Парадайз и работи като барман.Далеч от близките си тя пак успява да докаже може да се справя и сама.Тя живее тук от 3 месеца,но все още е изолирана и самотна.Надява се да намери приятели,на който може да се довери.Защото доверието й в хората е много слабо.Нейната най-голяма мечта е да бъде модел и е решена,че ще се издигне и ще стане много добър модел

~Външен вид /повече от 3 реда/: Сини очи, напомнящи за блестящи мъниста.Тя е висока,има стройна фигура и красиви крака.Има красиви и прави бели зъби.Когато се усмихне няма как да не и отвърнеш.Тя има много сладка усмивка.Всичко в нея е много красиво.Много хора са й казвали,че тя много красива и става за модел.

~Снимка и известна личност, която използвате:
Kaya Scodelario

~Допълнително: Тя пуши,но не много..Пуши най-често когато е ядосана.Тя обича животните и си има едно сладко кученце на име Пуфи.То е женско.Мери не ходи никъде без него.Има го от 14 годишна и са неразделни.

~Местоживеене: Парадайз
Меган Стивънс
Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 7:38 am

Одобрена си! Добре дошла...Моля кандидатствай за работа, намери си жилище и се запиши в университета!
Емили Уест

Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 8:47 am

~Име: -Емили Уест
~Години на героя: 20
~Пол:- женски
~Професия/работа (погледнете най-долу) * : - сервитьорка
~Характер /повече от 4 реда/: - Емили има разнообразен характер. В някои моменти е буйна и неможеш да и противоречиш, но понякога е мила и закачлива. Ем си пада леко перверзна. Обожава купоните и игрите с по-големите батковци. Когато е тъжна се затваря в себеси и плаче с часове и след това се ободрява. Никой неможе да я обиди до толкова че да се засегне.
~История /повече от 5 реда/: - Когато Емили е била бебе на 3 месеца баща и починал от рак на белите дробове..след тази трагедия майка и я оставила в една стара библютека където Ем посреща новата си "майка". Докато една стара дама си търсела книги видяла бебето и го взела със себеси. Тя го отгледала. Грижила се много добре за него. Когато Емили навършва 18 години заминава за малко градче наречено Парадайз където започва да учи в гимназия. Когато навършва 20 години се връща отново в Германия където е родена за да посети жената която я е отгледала, но за жалост разбира че тя е починала от естествена смърт и се връща отново в Парадайз за да продължи да учи и да си намери работа.
~Външен вид /повече от 3 реда/: -Емили е висока стройна и красива млада дама. Косите и са руси и средно дълги. Кожата и е бяла като сняг и е нежна като пух. Очите и са пъстри със сини отблясъци. Устните и са сочни като току що откъсната ябълка. Усмивката и е сияйна и чаровна. Преобладаващите цветове в гардероба и са оранжево жълто бяло с една дума казано ярки.
~Снимка и известна личност, която използвате: -
Елиша Кътбърт
~Допълнително: -не пуши, пие но рядко..
~Местоживеене: - Парадайз
Фрейда Бътърфлай
Главен редактор на вестник

Брой мнения : 39

Character sheet
Работа:: Главен редактор на вестника

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 8:48 am

Одобрена, добре дошла!

Spoiler:

Katherinna Zechlos

Брой мнения : 2
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 9:23 am

Катерина Зеклос

" Не се страхувай от съвършенството... Никога няма да го притежаваш. "

Външният вид на Катерина те впечатлява още в момента, в който я видиш. Никога не можеш да си сигурен дали е реална, просто защото тя не изглежда такава. По-скоро можеш да си я представиш някъде сред облачетата, като древногръцка богиня. Каквото и да кажеш, все няма да ти изглежда достатъчно, за да я опишеш. Косата й е дълга и права, падаща по раменете й и спускаща се до кръста й. Гарвановочерна, свободна и мека. Кожата й е бледа. На нейният фон изпъкват плътните розови устни, прикриващи усмивката й. Зъбите й са снежнобели и прави. Зад кичурите коса, спускащи се пред лицето й, ясно се забелязват сините й очи. Цветът им е особен, привличащ. Приличат малко на сапфири, с малки омагьосващи сини точици в тях. Като че ли в очите на Катерина винаги има луна. Тя има красиво тяло, изваяна, перфектна фигура. Не е много висока, може би това е единственото, което я отличава от женският идеал. Въпреки това кратака й са дълги и красиви. Определено е способна да прикове вниманието на всеки.

Катерина излъчва с цялото си същество самочувствие, класа, надменност. Тя е властна, това се забелязва още от първата среща с нея. Прави винаги каквото си иска, постига целите си на каквато и да цена. Ако човек иска да я опознае трябва да премине през много неща, тъй като тя не се поддава лесно. Под обвивката наистина се крие много. Катерина има много богата обща култура, може да говори с часове на различни теми, може дори да бъде мила... Е, рядко, но е възможно. Умее да разбира хората и да ги анализира. Тя е голяма манипулаторка, чертае и предвижда всичко. Може да накара всеки да се почувства желан и обичан, но след като вече не й трябва – мразен. Въпреки че използва хората, има и такива, които обиква. Това се случва рядко, но все пак Катерина може да обича силно. И завинаги. При нея всички чувства са силни, преувеличени. Тя е от онзи тип хора, които или имат сродни души, или смъртни врагове. Нищо посредата. Като цяло тя е много саркастична, умее да имитира другите и да забавлява околните. Хората обикновено не я намразват – тя им вдъхва по-скоро възхищение, но така и не успяват да я опознаят.

Катерина Зеклос (25) се ражда на 15 август - изключително горещ ден, дори в попринцип студеният Санкт Петербург. Баща й е руснак, а майка й - французойка. Чертите на лицето наследява от майка си, а тези на характера - от брат си. Катерина така и не опознава баща си. Той е бил актьор, доста известен при това. Толкова известен, че в крайна сметка го убиват. БУМ. И вече го няма. Докато Катерина расте семейството й постоянно се мести. Париж, Виена, Лондон, Лос Анджелис... Къде ли не. В крайна сметка тя решава, че е време да спре това безумно учене и след като навършва 18 се мести при брат си. За нещастие той изчезва скоро след това и на Катерина й се налага да се оправя без него. Тъй като е убедена, че нещо му се е случило, тя решава да започнеразследване. За тази цел обаче са й нужни пари и тя започва работа като танцьорка.

Снимки:
1; 2; 3;4;5;6; 7

Татуировки:

Майката на Катерина: снимка

Баща й: (Алекзандър Зеклос) снимка
Вижте профила на потребителя http://hogwartsbgrp.bulgarianforum.net/
Елиша Грейв
Топ модел

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 3:05 pm

Одобрена!Кандидатствай за работа,намери се жилище и се запиши за университета.Приятно прекарване във форума..

Брой мнения : 5
Местожителство : Парадайз сити

Character sheet
Работа:: спасител на плажа
Местоживеене:: Парадайз сити

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 4:33 pm

Име-Алексана Блейд
Години-19
Пол-Жена
Професия/работа-спасител
Характер-Лекси на пръв поглед е мила грижовна
и добричка но всъщност е арогантна и себелюбна.
Мрази хората да се опитват да я опознаят предпочита да е мистерия за всички.
Буйна е няма мъж който е успявал да я укроти но както казват никога не е
късно да си намериш майстора.Мрази да се опитват да я контролират.
История-Лекси е израснала в богато семейство но родителите й я изхвърлят
от дома й защото е започнала да взима наркотици.Тя решава да отиде да живее
при леля си.Записва се в университет за да изучава театрално изкуство.
Вечер работи като танцьорка в нощен клуб.Мъжете често и налитат но
тя знае как да се справи.Спира да взима наркотици тъй защото леля й също я заплашва да я изгони а тя няма къде да отиде.Справя се с ученето не е перфектна но се опитва да изкарва възможно най-високи оценки.
Външен вид-Тя е висока стройна и красива.Има сини очи в които лесно се потъва меки и добре оформени черти на лицето.Косата й е средна на дължина със закачливи
кадрици но от време на време я изправя.Не е прекалено слаба но не и прекалено дебела нормална е по тегло.
Допълнително-Обича да рисува и прави наистина красиви скици.
Местоживеене-Парадайз сити
Снимка-
Миранда Кер

Последната промяна е направена от Алексана Блейд на Чет Юли 07, 2011 6:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Меган Стивънс
Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 4:50 pm

Одобрена си!! Трябва да си намериш жилище. Добре дошла!
Изабел Уилиямс
Главен директор на студио

Брой мнения : 578
Местожителство : Парадайз

Character sheet
Работа:: Главен директор на студио
Местоживеене:: Южна част

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 8:29 pm

Име - Изабел Уилиямс

Години - 19

Пол - Жена

Професия/работа - Ще се кандидатира за спасител.

Характер - Изи е странна натура. Обича тайните и самата тя има много такива, които трудно можеш да измъкнеш от нея. Тя е мила и, но ако някой наистина много я ядоса, то тогава тя става много, много лоша. Обича да се сприятелява. Обикновено гледа да има приятели с нейния характер.

История - Изабел е родена в бедно семейство, което от страх, че ще стане още по-бедно с поредното дете, я оставя на улицата. Една мила жена я намира да плаче, близо до къщата си и я прибира с намерението да я отгледа, понеже не може да има собствени деца. Изабел израства там и става умно и красиво момиче. Когато навършва осемнадесет години мащехата й умира и Изи остава да живее сама в къщата на клетата жена. След месец, когато тя навършва деветнадесет години, я карат да напусне домът на мащехата й и така тя се озовава тук, за да се установи.

Външен вид - Оранжево-червена коса с бритон, закриващ по-голямата част от челото й. Има невероятни синьо-зелени очи. Момчетата винаги са си падали по нея. Усмивката и е лъчезарна и много дяволита. Обича маркови дрешки и може да прави всичко на токчета. Носи много аксесоари, но този, който не сваля е огърлицата, подарък от мащехата й.

Допълнително - Обича всякакви дрънкулки, но задължително трябва да са ръчна изработка. Има невероятен глас и когато е била малка винаги са я избирали да пее на училищните концерти.

Местоживеене - Ще се нанесе в хотел "Парадайз", засега.

Снимка -
Меган Стивънс
Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Чет Юли 07, 2011 8:38 pm

Одобрена си! Добре дошла в форума! Моля намери си жилище /и остани в хотел засега/ и работа. Забавлявай се!

Like a Star @ heavenIn every journey there is meaning.
In every conflict, there is growth.
In every action
there is purpose.
In every moment of doubt, remember to BELIEVE IN YOURSELF.
Like a Star @ heaven

Spoiler:

Ruddy Beyola

Брой мнения : 11

Character sheet
Работа:: Спасител във вътрешния басейн в гимназията

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 12:40 am

*името на момичето не го знам*

Име
Руди Бейола

Години на героя
18

Професия/работа
Ще кандидатства за спасителка във вътрешния басейн на гимназията

Характер
Ексцентричен. Непредвидим. Руди напомня на Джак Спароу, но със самоубийствени наклонности. Търсач на силни емоции, тя е другарчето на което да врътнеш един телефон, когато ти се правят щуротии. Лесно се пали, но трудно се дава, нищо, че е момиче. Непостоянен авантюрист, не нея не са й чужди проблемите и кашите, в които се забърква постоянно. Безмилостна е, когато става въпрос за казване на истината или отмъщение и не я интересува от никой друг, освен от себе си и приятелите си. Държи много на последните и е готова да направи всичко за тях, във всеки един момент, нищо, че на пръв поглед сякаш не й дреме за нищо и никого. Рядко говори за себе си и е саркастична личност, лишена от всякакво чувство за такт. Това я прави ужасен събеседник. Почти всички я мразят заради директността й, но нея не я интересува чуждото мнение. Може да се шегува, докато ти плачеш и е искрена само когато изобщо не й пука и когато адски много й пука.

История
Тя е наситена с малко тъмни краски, които обвиват в мистерия миналото на Руди. Никой не знае с точност какво е станало през последните седемнайсет години от живота й, преди да дойде и заживее в Парадайз като самостоятелен и независим тинейджър, а и Руди не обича да говори много за това. Даже почти никога. За повечето хора тя е известна само с това, което прави в момента; не това, което е правила преди.
Знае се само, че майка й, била преди изгряваща актриса в Холувид, след развода със съпруга си се превръща в развалина и жалко подобие на жената, която е била преди, падайки толкова ниско и за толкова кратко време, че напомня крахът на Елизабет Пейтън. Руди не може да понася ниския й морал и не одобрява безразборните и краткотрайни връзки, в които се спуска майка й. Двете много се карат и обиждат, спират да си споделят и не могат да проведат един нормален разговор, без да си крещат една на друга, като така отварят една зееща пропаст между майка и дъщеря - пропаст, която никоя от двете не може и не желае да прескочи.
Бащата на Руди ги напуска, когато тя е на 13, и се жени за една своя колежка от Интерпол, заминавайки да живее във Вирджиния. Той никога повече не пожелава да види дъщеря си, нито пък го интересува къде е другото му дете - по-големият брат на Руди, който изчезва като много малък. Това оставя голяма празнина в сърцето на момичето и от детето, мечтаещо някой ден да стане певица, се превръща в презрителна, манипулативна личност, в един непукист, чието студено сърце не всеки може да стопли.

Външен вид
Чуплива (на букли) тъмна коса с цвят на разтопен марципан, спускаща се като водопад по изваяните й рамене. Очите й, предимно зелени, често менят цвета си, но никога чара си - те са нейното оръжие и тя прекрасно знае как да борави с него. Има чиста, бала кожа, устни, за които някои момичета убиват човек, и тяло, чиято фигура поддържа с много тренировки и специални диети, тъй като има склонност към напълняване.

Допълнително
Има ретро Cadillac Eldorado модел '59, който обожава и ревностно пази. Изключително добра актриса, тя може така да ти каже, че слънцето е триъгълно, че да й повярваш. Би-сексуална е. Рок музиката от епохата на Metallica, ACDC, Led Zeppelin и Def Leppard й е слабост, но също много обича да слуша Muse. Винаги има готов отговор за всичко и маската на саркастична и надменна млада жена рядко пада от лицето й.

Местоживеене
Засега в хотел "Парадайз".
Елиша Грейв
Топ модел

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 7:24 am

Одобрена..Кандидатствай за работата си , запиши се в университета.Приятно прекарване във форума

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 8:34 am

*лик - michelle trachtenberg*

~Име: Настасия де Куинси

~Години на героя: 19

~Пол: жена

~Професия/работа (погледнете най-долу) * : сервитьорка

~Характер /повече от 4 реда/: Под милата, добра и отзивчива за невинните хора, маска, се крие една тигрица, която само чака удобния момент, да нападне. Може да се ядоса ей така, от нищото и също така бързо да й мине. Като буреносен облак, стаил в себе си мъка и озлобение, но също така, способен да бъде и нежен... любящ. Обича да се фука с марковите си дрешки и спортните коли... обожава да е център на вниманието. Облича се адски екстравагантно, само за да докаже себе си, пред всички. За да покаже, че не е обикновен човек. Че е нещо уникално.

~История /повече от 5 реда/: Историята на момичето, започва във Франция. Париж. Никол Мърри е мъничко лъчезарно детенце, което не подозира за черните пазари, под самия град. Никой не я обича. Родителите й въобще не са свикнали да се грижат за дете. Не знаят, как да го обгрижват. Когато навършва 16, вече й е писнало да слуша родителите си, които постоянно се карат. Това още повече изнервя младата тинейджърка и тя решава да избяга. Една нощ, семейство Мърри открива само една бележцица, да показва, че и те са имали дъщеричка. Там тя, споменава, защо иска да се махне от тях и че никога няма да се върне.
След една безсънна нощ, насред улиците на Париж, тя се запознава с един мъж. Точно с 2 години по-голям от нея.Името му е Брандан Борн.Той е един от най-влиятелните босове.Взима Никол под крилото си и започва да я обучава.
Той я учи цели 2 години. По всичко изглежда, че тя ще стане една от най-могъщите в бизнеса... постепенно, всичко се случва така, че Никол се влюбва в Брандън. Сякаш са родени един за друг. Да бъдат мафиоти. Заедно.Сякаш всичко било толкова естествено. Сякаш няма кой да ги развали. Всеки следващ ден, в който били двамата, правел все повече и повече обещания за бъдещето.
И в един момент всичко се срутило... Медиите гръмват. Никол Мърри, осемнадесет годишното момиче изчезнало, преди две години (Ники вече е на 18) е било забелязано със световно издирвания френски бос, Борн. Новината е навсякъде. Това, че родителите й все повече и повече се показват по телевизиите, с обещания за награда, за този който им даде информация за обичаната им дъщеричка. И накрая успяват... някакъв наемен убиец *разбира се нает от тях*, ги намира, докато са на разходка. Вади пистолет... и го убива. Просто ей така...
Никол е направо... разбита. Не яде нищо в продължение на три дни... докато не среща отново с най-добрата си приятелка, Мери Бейкън. Те двете, отново започват с приятелството си. От началото Никол не може да й се довери напълно, но след няколко месеца заедно, те отново са най-добри приятелки.
Никол обаче все още не е готова да превъзмогне Брандън, а всичко, навсякъде й напомня за него. За тях. Двамата... скоро, обаче, Ники решава, че не може да продължи да се казва така... защото мрази името, заради родителите й, които провалят всичко. Взимат и малкото щастие на малкото им момиченце. От тогава, тя се казва Настасия де Куинси. Точно като една от предците й... всичко тогава е било толкова по-лесно... а имената по-хубави...

~Външен вид /повече от 3 реда/: Има красива и права коса, която понякога е руса има
случаи когато е и черна, но най-често хората я виждат кестенява. Кафяви
очи, напомнящи за блестящи мъниста. Крилете й са били черни като нощта.
Има колие с формата на ангелски крила. Също така и Татуировка
в същата форма. Обича да носи дълги и широки дрехи. Любимият й цвят е
зеленото,
но не тъмното, а светлото, ярко като пролетна трева... и въпреки това
цвета създаден специално за нея, е черното. Тя го обожава... повечето
хора, могат да я видят само и единствено в черно. И в нищо друго.

~Местоживеене:Парадайз
Вижте профила на потребителя http://love-bites.bulgarianforum.net/
Меган Стивънс
Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 12:34 pm

Одобрена си! Добре дошла...Намери си работа, жилище и се запиши в университета...Ако искаш може да си избиреш друга работа /премахнахме всички ограничения/.

Like a Star @ heavenIn every journey there is meaning.
In every conflict, there is growth.
In every action
there is purpose.
In every moment of doubt, remember to BELIEVE IN YOURSELF.
Like a Star @ heaven

Spoiler:

Елиша Грейв
Топ модел

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 4:15 pm

Одобрена!Запиши се в университета.Приятно прекарване

Брой мнения : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 4:25 pm

Меган Стивънс написа:
Одобрена си! Добре дошла...Намери си работа, жилище и се запиши в университета...Ако искаш може да си избиреш друга работа /премахнахме всички ограничения/.

аа не благодаря Smile ще си работя bounce
Вижте профила на потребителя http://love-bites.bulgarianforum.net/
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 7:24 pm

Елиша Грейв написа:
Одобрена!Запиши се в университета.Приятно прекарване

Задължително ли е да се запиша в универсситета, когато имам работа?
Елиша Грейв
Топ модел

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Пет Юли 08, 2011 8:14 pm

Да

Помощник дизайнер

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   Съб Юли 09, 2011 2:29 pm

~Име: Натали Хоуп
~Години на героя: 21
~Пол:Жена
~Професия/работа : Модел/Моден дизайнер
~Характер : -Вярва само на себе си , но въпреки това е готова да даде живота си за истинските си приятели.
Много лесно разбира дали наистина са такива.Не е за предпочитене,някой да я ядосва...безмилостна е.
Обича да си играе с мъжете.
Когато се скара с някого води битката до последно.
Мрази щом някой не е съгласен с нея.
~История : -Родена е в Париж , Франция в богаташко семейство . Била е кралицата на училището и е имала всяко момче което пожелае (една от дарбите които има и днес). На 17 заминава за Ню Йорк за да следва мечтата си да бъде актриса . Преди това обаче един исвастен дизайнер и предлага да бъде модел в няколко негови ревюта . След това има голям интерес около нея . Веднъж се явява на кастинг и веднага получава глвната роля.От там идва успеха и и следват големите предложения.От там тя става това което е днес.
~Външен вид : -Нат има дълга руса коса която на допир може да се сравни с коприна.Очите и казват много за нея.Те са сиво-сини.Сивото показва колко е войнствена ,а синьото-че имка много нежна страна.Висока е около 1,80 с дълги гразиозни крака.Обича всичките и дрехи да са по последна мода.Полага много грижи за вънчния си вид,въпреки , че и без това е невероятна.
~Снимка и известна личност, която използвате: - Candice swanepoel
~Допълнително: - В момента е модел на
~Местоживеене: - Тепърва ще си търси жилище
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой   

Създаване на герой
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next